IT Corporate 2 - шаблон joomla Авто

Evezős hétvége 

 

Érkezés: 2025.08.08. péntek du.

Este közös szalonnasütés, mindenki hozza magával a hozzávalókat, nyársat is!

 

Szállás: Sonkád kemping - a ház 22/24 fős + de lehet sátrazni is (3.500.-Ft/fő/éj)

4 db 3 ágyas (12), 2 db 5 ágyas (10), 1 db 2 ágyas (2) szoba van. 

 

Szállás díja: ? Ft (tavaly 6.500.-Ft/fő/éj volt) Törölközőt mindenki hozzon magával, ágynemű és ágynemű huzat van!

Kenu bérlés: ? Ft (tavaly 4.500.-Ft/kenu volt)

Kenu beülő (evező, mellény) díja: ? Ft (tavaly 1.500.-Ft/fő volt)

Kenu és személyszállítási díja: ? Ft (tavaly 3.000.-Ft/kenu volt)

Ha kell közös vacsi: ? Ft (tavaly3.500.-Ft/fő volt)

 

Kontakt, ahol lehet érdeklődni: Krisztina:  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  (30) 244 3531

 

A szobabeosztás majd alakul, itt szoktunk fiús-lányos szoba beosztással lenni.

2 db 5 ágyas:

4 db 3 ágyas:

1 db 2 ágyas:

Kultúra

 

A kultúra kifejezés általános értelemben egy embercsoport szokásainak és hagyományainak összességét értjük... és nekünk jól is van így!

Sport

 

A sport kifejezés a francia „desporter” (mulatságoknak élő) szóból származik. A 15. században már „szórakozás, időtöltés”  értelemben  fordul elő, főleg a szabadban végzett szabadidős tevékenységekre.... nos ezzel is mind egyetértünk és űzzük is!

Szabadidő

 

A szabadidő testi-lelki feltöltődést eredményező felhasználását rekreációnak nevezzük. A szabadidő eltöltése lehet aktív és passzív.... na mi nem vagyunk passzívak! :)